25 Ocak 2017 Çarşamba

İphone'a Özel Tasarım

Audeze EL-8 Titanium

Lightnıng bağlantısını ses  girişi  olarak   kullanma  akımına Audeze de  katıldı.

İphone' unuzdan  güçlü  ve  dengeli bir ses almanızı  isteyen Audeze,  Lightning  girişine bağlanarak  kullanılabilen  yeni kulaklığı  EL-8 Titanium'u  sunar. Dijital  sinyal  işlemcisi  ve dijitalden  analoga dönüştürücüyle  birlikte  gelen  kulaklık,  Cypher  kabloya  yerleştirilen  bir amfi  sayesinde  oldukça  kaliteli ses deneyimi  vadediyor. Alüminyum  kasasıyla  estetik  ve zarif  bir görünüm  sergileyen kulaklık, Lightning  bağlantısıyla  uyumlu olsada 3,5mm  jak girişine  dönüştürücüyle bağlanabiliyor.  Sadece  müzik  dinlerken  değil, telefon görüşmesi  yaparken de en  temiz  sesi kullanıcıya  sunmayı  hedefleyen  Audeze EL-8  Titanium, Apple'ın çevrim içi  mağazası üzerinden  800 dolar fiyatla  yurt dışında  satışa  sunuldu.


https://www.audeze.com/products/el-8-collection/el-8-titaniumAudeze'nin  endüstriyel tasarımı,  BMW'nin   Designworks   şirketi  tarafından  yapılıyor.


bmw design works ile ilgili görsel sonucu


EL-8, sesli ve kaliteli ses arayan herkes için açık seçimdir.Dünya çapındaki kullanıcılar bu taşınabilir, kulak üstü kulaklıklı mikrofon setindeki ses kalitesini ve netliğini hayranlıkla izliyorlar.Sağlam alüminyum çerçeve, ömür boyu dayanacak şekilde üretildi, kulaklıklar ve kafa bandı, en iyi ses ve maksimum konfor için lüks gömlekli deri ile el işçiliğine sahip. Baş bandı herkese uyar ve mükemmel uzun süreli konfora katkıda bulunur. EL-8 Güney Kaliforniya fabrikasında yapılmış ve sizi sese kaptırmak için tasarlanmış.Sağlam alüminyum çerçeve, ömür boyu dayanacak şekilde üretilmiş, kulaklıklar ve kafa bandı, en iyi ses ve maksimum konfor için lüks gömlekli deri ile el işçiliğine sahip. Baş bandı herkese uyuyormuş ve mükemmel uzun süreli konfora katkıda bulunurmuş. EL-8 Güney Kaliforniya fabrikasında yapılmış ve sizi sese kaptırmak için tasarlanmış.

Audeze'nin kendi sitesinden:

Yüksek çözünürlüklü ses için dünyanın ilk 24-bit Yıldırım kablosu

Dinleme deneyiminize önemli bir yenilik getirmek için Audeze'nin benzersiz CIPHER kablosuyla kendinizi sese daldırın. Müziğinizi, iPhone'un dahili DAC ve amplifikatörünü atlayarak ve DSP ile yüksek kaliteli DAC'ye yüksek ses kalitesi için akan yüksek çözünürlüklü sesi atlayarak hayal etmediğiniz seviyelere kadar müziğinizi yönlendiren bir in-line sistem-on-chip özelliği sunuyor. Şifre kablosu, sesli aramalar için SIRI uyumlu bir mikrofona da sahiptir.

Audeze iOS Uygulaması ile sesinizi gerçek zamanlı olarak özelleştirin

Audeze DSP uygulaması, müzik çalma işleminizi kişiselleştirmek için iki hazır ayar içeriyor. EQ'yu gerçek zamanlı olarak değiştiren 10 bantlı bir ekolayzır içerir. Bas seviyelerini hassaslaştırın ve hâlâ sevdiğiniz doruk kayıtlarda tepelerin basıncını azaltın. Cihazları değiştirirken kabloyla birlikte gelen iki EQ eğrisi ön ayarını kaydedin.

Özel EL-8 planar manyetik teknoloji

Akustik doğruluk için tasarlanmış
Audeze yenilikçi düzlemsel manyetik teknoloji şaşırtıcı açık ve doğru ses sunar.
Bir insan saçından daha ince Diyaframlar
Biz hızlı yanıt süreleri için tipik kulaklık, önemli ölçüde azaltılmış bozulma, daha yüksek çözünürlük ve gelişmiş görüntüleme üç kat daha büyük olan bir yakın ağırlıksız diyaframda uzay çağı malzemelerini kullanın.
Sıfır bozulma yakınlarında
Patentli Uniforce ses bobini teknolojisi sıfıra yakın bozulma için tüm diyafram boyunca üniform itici güç sağlar.

Neredeyse çift manyetik itici güç
Patentli Fluxor Mıknatıs Diziler manyetik akı neredeyse daha düşük distorsiyon ve daha fazla doğruluk için diyafram tahrik gücü iki katına odaklanır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder